International competition "hallenge Cup"/Results

 

 

INTERNATIONAL   COMPETITION CHALLENGE CUP

 

  60 / 60 m

/ 1 ROUND 23.02.03-17.30

/MEN

/FINAL 23.02.03-18.30

 

/CR=6.67

 

,

..

й

RANK

LANE

F

NAME

 

COUNTRE

ATH#

1st  ROUND

FINAL

 

1

1/5

3

Chimier Jonathan

82

Mauritius

62

6.74

6.68

2

2/4

4

Ziablitsev Yakov

83

RUS

177

6.81

6.85

3

1/3

6

Kisliakov Leonid

82

RUS

180

6.88

6.87

4

2/2

1

Kondratyev Denis

83

KAZ

36

6.88

6.87

5

2/3

7

Toporin Vladimir

83

RUS

178

6.88

6.89

6

3/1

2

Sadiev Ruslan

84

AZE

176

7.04

7.03

7

4/4

5

Niyazov Serdar

88

TKM

61

7.38

7.51

8

1/4

 

Muravyev Vjacheslav

82

KAZ

35

6.91

 

9

1/2

 

Kolochev Aleksandr

82

RUS

181

6.93

 

10

1/1

 

Gavrilin Ilia

83

RUS

182

6.99

 

11

3/3

 

Kolbunov Anton

83

RUS

69

7.05

 

12

3/5

 

Simonyan Artush

84

ARM

37

7.06

 

13

3/2

 

Mishenko Stanislav

85

RUS

41

7.07

 

14

3/4

 

Martinenko Aleksandr

84

RUS

40

7.38

 

15

4/3

 

Chalikyan Gagik

85

ARM

29

7.38

 

16

4/1

 

Balataev Aleksandr

88

TJK

34

7.66

 

 

  200 / 200 m

/ 1 ROUND 22.02.03-17.15

/MEN

/FINAL 22.02.03-18.50

 

/CR=21.37

 

,

..

й

RANK

LANE

F

NAME

 

COUNTRE

ATH#

1st  ROUND

FINAL

 

1

5/3

4

Chumichkin Dmitriy

81

AZE

27

21.95

21.59

2

1/1

2

Muravyev Vjacheslav

82

KAZ

35

22.27

22.01

3

1/3

3

Vlashenko Vitaliy

83

RUS

38

22.26

22.16

4

5/4

4

Bulichev Valentin

83

AZE

28

22.37

22.16

5

1/2

3

Godunov Nikolay

84

RUS

44

22.41

22.30

6

2/3

2

Mishenko Stanislav

85

RUS

41

22.54

22.47

7

4/2

 

Kolesnikov Sergey

83

RUS

46

22.85

 

8

2/4

 

Suslin Sergey

84

RUS

39

22.86

 

9

3/4

 

Beliaev Ilia

82

RUS

43

23.05

 

10

4/4

 

Simonyan Artush

84

ARM

37

23.25

 

11

3/2

 

Khachatryan Vahe

82

ARM

31

23.47

 

12

3/3

 

Martinenko Aleksandr

84

RUS

40

23.81

 

13

5/2

 

Chalikyan Gagik

85

ARM

29

24.03

 

14

1/4

 

Balataev Aleksandr

88

TJK

34

24.81

 

 

  400 / 400 m

/FINALS 23.02.03-16.10

/MEN

 

 

/CR=47.43

 

 

,

..

й

 

RANK

LANE

 

NAME

 

COUNTRE

ATH#

 

FINAL

 

1

2/2

 

Petrov Dmitriy

82

RUS

86

 

47.77

2

3/3

 

Meleshenko Evgeniy

81

KAZ

88

 

47.99

3

1/3

 

Chumichkin Dmitriy

81

AZE

27

 

48.48

4

5/4

 

Bulichev Valentin

83

AZE

28

 

49.73

5

1/4

 

Suslin Sergey

84

RUS

39

 

49.74

6

2/3

 

Arapov Denis

82

RUS

87

 

50.59

7

5/3

 

Beliaev Ilia

82

RUS

43

 

50.73

8

4/2

 

Begliev Nazar

81

TKM

14

 

50.79

9

2/4

 

Chupakhin Viacheslav

84

RUS

22

 

50.84

10

3/4

 

Khachatryan Vahe

82

ARM

31

 

51.82

11

2/1

 

Shishov Anton

85

RUS

85

 

52.25

 

  800 / 800 m

/FINALS

 22.02.03 17.00

/MEN

 

 

/CR=1.50.20

 

 

,

..

.

 

RANK

LANE

 

NAME

 

COUNTRE

ATH#

 

FINAL

 

1

2/1

 

Mikyshin Maksim

84

RUS

30

 

1.53.01

2

2/1

 

Rijov Aleksey

82

RUS

32

 

1.53.54

3

2/4

 

Aksenov Grigoriy

82

KAZ

26

 

1.53.67

4

1/4

 

Begliev Nazar

81

TKM

14

 

1.54.96

5

2/3

 

Aleksandrov Nikita

83

RUS

25

 

1.55.25

6

2/2

 

Chupakhin Viacheslav

84

RUS

22

 

1.55.37

7

2/2

 

Maslov Aleksandr

84

RUS

23

 

1.55.39

8

1/1

 

Alekseev Andrey

82

RUS

17

 

1.55.44

 

9

2/4

 

Tarasenko Dmitriy

82

KAZ

15

 

1.57.39

10

1/1

 

Sokolov Viacheslav

84

RUS

16

 

1.58.00

11

1/3

 

Gukosian Eduard

85

RUS

21

 

1.58.26

12

1/2

 

Nazarenko Evgeniy

84

RUS

19

 

1.58.46

13

1/3

 

Denisov Evgeniy

83

RUS

20

 

2.01.71

 

 

  1500 / 1500 m

/FINALS

 23.02.03 17.50

/MEN

 

 

/CR=3.47.37

 

 

,

..

.

 

RANK

LANE

 

NAME

 

COUNTRE

ATN#

 

FINAL

 

1

 

 

Reznikov Sergey

84

RUS

169

 

3.53.31

2

 

 

a

Essebbar Keys

83

RUS

166

 

3.55.96

3

 

 

Chavkin Nikolay

84

RUS

168

 

3.58.48

4

 

 

Chipizubov Artem

84

RUS

170

 

3.59.36

5

 

 

Meshkurov Andrey

81

RUS

167

 

3.59.72

6

 

 

Ignatiev Aleksey

84

RUS

165

 

4.01.11

7

 

 

Farnosov Aleksey

84

RUS

172

 

4.01.65

8

 

 

Osipov Pavel

84

RUS

18

 

4.01.98

9

 

 

Tarasenko Dmitriy

82

KAZ

15

 

4.05.41

10

 

 

Liakhov Konstantin

84

RUS

173

 

4.17.81

11

 

 

Irmanov Nuriddin

83

TJK

171

 

4.32.33

 

 

  60 / / 60 m HURDLES

/ 1 ROUND 22.02.03.-17.40

/MEN

/FINAL 22.02.03-18.40

 

/CR=7.89

 

,

..

.

RANK

LANE

F

NAME

 

COUNTRE

ATN#

1st  ROUND

FINAL

 

1

1/1

3

Karpov Dmitriy

81

KAZ

47

8.01

7.79*

2

2/2

4

Nigmatulin Ilia

83

RUS

54

8.08

8.09

3

3/2

5

Andrev Aleksandr

84

RUS

57

8.17

8.16

4

3/4

2

Mishanin Aleksandr

81

RUS

48

8.14

8.27

5

1/3

1

Egorov Vladimir

83

RUS

51

8.24

8.41

6

3/5

6

Chuykov Andrey

83

RUS

59

8.62

8.65

7

2/1

 

Filev Pavel

85

RUS

53

8.80

 

8

1/4

 

Danilchenko Aleksey

85

RUS

52

8.81

 

 

2/3

 

Borisov Evgeniy

84

RUS

55

Dnf

 

 

2/4

 

Vashenko Igor

81

RUS

56

Dnf

 

 

 

*-/CR

 

/ HIGH JUMP

/FINAL

/MEN

23.02.03-15.30

 

/CR= 2.20

 

,

..

й

RANK

NAME

 

COUNTRE

ATN#

 

 

 

 

 

RESULT

                     

 

1

Siachenov Stanislav

82

RUS

150

 

2.15

2

Plisko Aleksandr

84

BLR

156

 

2.15

3

Miagchenkov Aleksey

83

RUS

152

 

2.15

4

Bochmaga Sergey

84

RUS

155

 

2.10

5

Zaitsev Artem

84

BLR

157

 

2.10

6

Ivanov Roman

84

RUS

151

 

2.10

7

Shustov Aleksandr

84

RUS

149

 

2.05

8

Vorobiev Klim

84

RUS

153

 

2.00

9

Tukan Radu

86

MDA

148

 

1.85

 

Bodianskiy Dmitriy

85

ISR

102

 

0

 

,

1.85

1.90

1.95

2.00

2.05

2.10

2.15

RANK

NAME

 

 

 

 

 

 

 

1

Siachenov Stanislav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Plisko Aleksandr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Miagchenkov Aleksey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Bochmaga Sergey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Zaitsev Artem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Ivanov Roman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Shustov Aleksandr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Vorobiev Klim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Tukan Radu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodianskiy Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

2.19

 

 

 

 

 

 

A

B

RANK

NAME

 

 

 

 

 

 

 

A

B

RESULT

1

Siachenov Stanislav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

2.15

2

Plisko Aleksandr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1

2.15

3

Miagchenkov Aleksey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

4

2.15

4

Bochmaga Sergey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

0

2.10

5

Zaitsev Artem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2

2.10

6

Ivanov Roman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

2.10

7

Shustov Aleksandr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

2.05

8

Vorobiev Klim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

2.00

9

Tukan Radu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1

1.85

 

Bodianskiy Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

/POLE VAULT

/FINAL

/MEN

22.02.03-16.00

 

/CR=5.30

 

,

..

й

RANK

NAME

 

COUNTRE

ATN#

 

 

 

 

 

RESULT

                     

 

1

Khanavin Aleksey

81

RUS

112

 

550*

2

Mazurik Maksim

83

UKR

164

 

540*

3

Ostapenko Viacheslav

82

RUS

107

 

530

4

Kuptcov Dmitriy

82

RUS

113

 

520

5

Oleinik Ivan

81

RUS

106

 

480

6

Karni Ydi

83

ISR

103

 

480

7

Saraevich Igor

84

105

 

480

8

Poliakov Dmitriy

82

RUS

110

 

460

9

Kogan Roman

83

ISR

101

 

440

9

Kerdod Sergey

85

KAZ

120

 

440

 

Bodianskiy Dmitriy

85

ISR

102

 

0

 

 

*  -  \CR

,

440

460

480

500

520

530

540

RANK

NAME

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Khanavin Aleksey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Mazurik Maksim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

3

Ostapenko Viacheslav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Kuptcov Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

-

5

Oleinik Ivan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Karni Ydi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Saraevich Igor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Poliakov Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Kogan Roman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Kerdod Sergey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodianskiy Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

550

571

 

 

 

 

 

A

B

RANK

NAME

 

 

 

 

 

 

 

A

B

RESULT

1

Khanavin Aleksey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

0

550*

2

Mazurik Maksim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

540*

3

Ostapenko Viacheslav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

530

4

Kuptcov Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1

520

5

Oleinik Ivan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

4

480

6

Karni Ydi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

480

7

Saraevich Igor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

4

480

8

Poliakov Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

460

9

Kogan Roman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

440

9

Kerdod Sergey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

440

 

Bodianskiy Dmitriy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

*  -  \CR

 

/LONG JUMP

/FINAL

/MEN

22.02.03-18.00

 

/CR= 7.81

 

,

..

RANK

NAME

 

COUNTRE

ATTEMPTS

RESULT

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

 

                     

 

1

Chimier Jonathan

82

Mauritius

7.41

7.61

X

X

X

7.61

2

Saykin Dmitriy

83

RUS

7.35

X

X

7.45

X

7.27

7.45

3

Prisiagin Yuriy

84

RUS

X

7.21

X

X

7.21

7.11

7.21

4

Belov Igor

83

RUS

7.18

X

X

-

6.51

6.92

7.18

5

Sargisan Arsen

84

ARM

X

X

7.00

6.94

7.11

7.05

7.11

6

Valiev Roman

84

KAZ

X

6.82

5.74

7.00

X

6.91

7.00

7

Mironov Dmitriy

81

RUS

X

6.97

6.98

X

X

X

6.98

8

Kolbunov Anton

83

RUS

6.76

X

4.45

X

X

-

6.76

9

Revun Vasiliy

81

RUS

X

6.76

X

 

 

 

6.76

10

Kogan Roman

83

ISR

X

X

6.68

 

 

 

6.68

11

Karni Ydi

83

ISR

X

X

6.53

 

 

 

6.53

12

Bufistov Dmitriy

83

RUS

X

6.38

6.38

 

 

 

6.38

13

Chalikyan Gagik

85

ARM

X

X

4.65

 

 

 

4.65

 

/TRIPLE JUMP

/FINAL

/MEN

23.02.03-16.00

 

/CR= 16.70

 

,

..

RANK

NAME

 

COUNTRE

ATTEMPTS

RESULT

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

 

                     

 

1

Valukevich Dmitriy

81

BLR

16.55

16.04

15.56

16.55

2

Valiev Roman

84

KAZ

15.56

15.70

15.78

15.44

15.78

3

Orlov Andrey

84

RUS

15.04

15.29

15.13

15.45

15.13

15.45

4

Bakirov Dmitriy

84

RUS

14.84

15.32

15.11

15.17

15.32

5

Sargisan Arsen

84

ARM

14.59

13.35

14.31

14.74

14.66

14.74

6

Iashin Aleksandr

84

 

RUS

14.65

14.65

7

Vikhrov Konstantin

86

RUS

14.50

14.36

14.50

8

Zubarev Anton

84

RUS

14.32

14.32

9

Agaliev Dovran

86

TKM

14.07

 

 

 

14.07

10

Karni Udi

83

ISR

13.69

13.95

 

 

 

13.95

11

Kolksov Dmitriy

86

RUS

13.74

 

 

 

13.74

 

Kogan Roman

83

ISR

 

 

 

0

 

Abbasov Teymur

85

AZE

 

 

 

0

 

/SHOT PUT

/FINAL

/MEN

23.02.03-17.20

 

/CR= 19.41

 

,

..

RANK

NAME

 

COUNTRE

ATTEMPTS

RESULT

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

 

                     

 

1

Sofin Pavel

81

RUS

18.63

19.30

19.15

-

19.30

2

Gorshkov Dmitriy

82

RUS

17.50

17.56

17.43

17.79

17.79

3

Glushko Vitaliy

82

RUS

14.61

15.03

14.55

15.03

4

Tolstenkov Nikolay

82

RUS

13.98

14.41

14.09

14.41

 

  60   / 60 m

/ 1 ROUND 22.02.03 -1 8.00

/WOMEN

/FINAL 22.02.03 19.00

 

/CR=7.34

 

,

..

.

RANK

LANE

F

NAME

 

COUNTRE

ATH#

1st  ROUND

FINAL

 

1

2/2

3

Kadiatou Camara

81

Mali

75

7.44

7.35

2

1/3

4

Trunova Svetlana

83

RUS

65

7.51

7.58

3

2/1

5

Vdovina Kseniy

87

RUS

63

7.71

7.69

4

3/2

2

Beglaryan Gayan

86

UZB

69

7.79

7.78

5

1/4

1

Yashina Elizaveta

84

RUS

72

7.88

7.89

6

1/5

6

Faye Gnima

84

Senegal

71

7.88

7.90

7

2/3

 

Belikova Galina

85

RUS

73

7.90

 

8

3/3

 

Kolpakova Yana

85

AZE

66

8.00

 

9

2/5

 

Sagirova Tatiana

82

RUS

64

8.02

 

10

3/1

 

Marantidi Irina

87

KAZ

70

8.10

 

11

3/5

 

Ziyeva Nasiba

87

TJK

67

8.19

 

12

1/1

 

Ovcharenko Vlada

86

TJK

68

8.26

 

13

3/4

 

Maslennikova Marina

81

RUS

77

8.33

 

14

2/6

 

Argus Viktoria

83

ISR

79

8.63

 

NK

3/6

 

Dogtko Olga

76

ISR

78

7.86

 

 

  200 / 200 m

/ 1 ROUND 23.02.03-16.45

/WOMEN

/FINAL 23.02.03-18.20

 

/CR=23.98

 

,

..

.

RANK

LANE

F

NAME

 

COUNTRE

ATN #

1st  ROUND

FINAL

 

1

5/3

4

Veshkurova Tatiana

81

RUS

196

24.39

24.04

2

2/3

3

Talko Viktoria

85

RUS

5

24.44

24.14

3

1/4

2

Migunova Elena

84

RUS

2

24.85

25.09

4

2/2

4

Soldatova Olga

85

RUS

200

25.01

24.56

5

1/3

3

Fayzzulina Alina

85

RUS

3

25.10

24.92

6

3/3

2

Litvinova Ludmila

84

RUS

198

25.16

25.19

7

3/4

 

Tkemaladze Ekaterina

86

GEO

197

25.57

 

8

2/4

 

Belikova Galina

85

RUS

73

25.66

 

9

4/3

 

Beglaryan Gayana

86

UZB

69

25.71

 

10

2/1

 

Charikova Olga

81

RUS

100

25.82

 

11

5/4

 

Demina Anastasia

85

RUS

195

25.87

 

12

4/2

 

Marantidi Irina

87

KAZ

70

26.12

 

13

3/1

 

Yashina Elizaveta

84

RUS

72

26.41

 

14

5/1

 

Kolpakova Yana

85

AZE

66

26.94

 

15

4/1

 

Ziyeva Nasiba

87

TJK

67

27.29

 

16

4/4

 

Ovcharenko Vlada

86

TJK

68

27.38

 

 

 

  400   / 400 m

/FINALS 22.02.03-16.40

/WOMEN

 

 

/CR=53.54

 

 

,

..

й

 

RANK

LANE

 

NAME

 

COUNTRE

ATN#

 

FINAL

 

1

1/2

 

Soldatov Olga

85

RUS

6

 

54.92

2

2/3

 

Bagniuk Jiana

83

RUS

9

 

55.31

3

2/1

 

Talko Viktoria

85

RUS

5

 

55.60

4

3/3

 

Veshkurova Tatiana

81

RUS

11

 

55.66

5

2/2

 

Tereshkova Olga

84

KAZ

8

 

55.99

6

2/4

 

a

Zaviralova Tatiana

81

RUS

4

 

56.54

7

3/2

 

Samoylova Anna

84

RUS

10

 

59.08

 

1/4

 

Nikolaeva Olga

84

RUS

7

 

dnf

 

3/4

 

Riakhovskay Janna

82

RUS

12

163.3

Dq 163.3

56.43

 

 

  800   / 800 m

/FINAL 23.02.03-16.30

/ WOMEN

 

 

/CR=2.05.28

 

 

,

..

й

 

RANK

LANE

 

NAME

 

COUNTRE

ATN#

 

FINAL

 

1

2/1a

 

Savinova Maria

85

RUS

95

 

2.09.38

2

2/2b

 

Martinov Ekaterina

86

RUS

96

 

2.09.50

3

2/3b

 

Evija Draiska

83

LAT

98

 

2.09.60

4

1/2a

 

Alekseeva Ekaterina

81

RUS

92

 

2.09.79

5

1/3

 

Davidov Yana

81

RUS

174

 

2.10.35

6

1/3

 

Vershinina Natalia

81

RUS

94

 

2.11.58

7

1/1a

 

Nasekina Natlia

84

RUS

91

 

2.14.85

8

1/1b

 

Ziadanova Asem

84

KAZ

80

 

2.18.73

 

  1500   / 1500 m

/FINAL 22.02.03 18.20

/WOMEN

 

 

/CR=4.19.00

 

 

 

,

..

.

 

RANK

 

 

NAME

 

COUNTRE

ATH#

 

FINAL

 

1

 

 

Trushenko Viktoria

84

RUS

82

 

4.30.23

2

 

 

Ziadanova Asem

84

KAZ

80

 

4.31.63

3

 

 

Trofimova Karina

87

RUS

83

 

4.41.94

 

  60 / / 60 m HURDLES

/ 1 ROUND 23.02.03 17.10

/WOMEN

/FINAL 23.02.03 18.10

 

/CR=7.89

 

,

..

.

RANK

LANE

F

NAME

 

COUNTRE

ATH#

1st  ROUND

FINAL

 

1

1/5

4

Likhuta Evgeniy

81

BLR

192

8.18

8.14

2

2/4

5

Ivanchenko Ekaterina

83

RUS

190

8.59

8,64

3

2/2

3

Faye Gnima

84

Senegal

71

8.57

8.64

4

3/3

2

Sotskova Jiana

83

RUS

186

8.66

8.64

5

3/4

6

Nikolaeva Anna

81

RUS

185

8.88

8.91

6

2/5

1

Karpova Anna

83

KAZ

189

8.92

8.92

7

3/5

 

Sleptsova Irina

81

RUS

184

8.93

 

8

2/6

 

Lagutina Natalia

82

RUS

188

8.95

 

9

1/3

 

Chijova Nadejda

83

RUS

194

8.96

 

10

1/2

 

Alekseeva Olga

84

KAZ

1

8.99

 

11

1/6

 

Zavirova Tatiana

81

RUS

4

9.36

 

12

3/2

 

Pavlova Natalia

81

RUS

187

9.49

 

13

3/6

 

Shevtcova Irina

83

RUS

183

10.46

 

 

/ HIGH JUMP

/FINAL

/WOMEN

22.02.03-16.00

 

/CR= 1.94

 

,

..

й

RANK

NAME

 

COUNTRE

ATN#

 

 

 

 

 

RESULT

                     

 

1

Korzhova Marina

82

KAZ

119

 

1.82

2

Glavatskikh Irina

84

RUS

118

 

1.79

3

Pinakina Olga

85

RUS

117

 

1.79

4

Martsevich Veronika

86

BLR

114

 

1.75

4

Alekseeva Olga

84

KAZ

1

 

1.75

6

Tarasova Julia

86

UZB

115

 

1.60

 

 

 

,

1.60

1.65

1.70

1.75

1.79

1.82

1.82

 

RANK

NAME

 

 

 

 

 

 

 

RESULT

 

1

Korzhova Marina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

0

1.82

2

Glavatskikh Irina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

0

1.79

3

Pinakina Olga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1

1.79

4

Martsevich Veronika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

1.75

4

Alekseeva Olga